ÚVOD / O FONDU / PROJEKTY / KONTAKT

Scénář a režie - Michal Polansky

Účelem nadačního fondu je všeobecný rozvoj člověka po všech jeho stránkách. Nadační fond bude zejména naplňovat ochrannou funkci směřující k všeobecnému rozvoji člověka, kterou se bude snažit řešit nepříznivou a tíživou situaci, jako je nemoc, stáří, nezaměstnanost, která se v životě člověka vyskytla. Rovněž bude stimulovat k žádoucímu chování, čímž přispěje i k vzrůstu v ekonomické sféře jednotlivých lidí. Dále bude apelovat na prevenci před nepříznivými vlivy moderního prostředí, jako je kriminalita, drogy i alkoholismus, aby tak byla zvýšená celková úroveň rozvoje, a současně přispěje ke komplexnější harmonii těla a ducha. A v neposlední řadě bude usilovat o rovný přístup a rovné možnosti ve sféře vzdělání, pracovních příležitostí, zdravotní péče, atd. dle individuálních schopností každého člověka.

Fond byl založen v roce 2010 z iniciativy ing. Pavla Kopačky s cílem realizovat již delší dobu zamýšlené a plánované projekty.

© 2021 Nadační fond pro všeobecný rozvoj člověka
Zpracování osobních údajů probíhá v Nadačním fondu pro všeobecný rozvoj člověka, IČO 29026601, v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR, Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679) podle interních pravidel a postupů ochrany osobních údajů. V případě jakýchkoli dotazů k této problematice nás můžete kontaktovat na e-mailové adrese info@nfrc.cz.

Přidejte se k nám.

Máte zájem podpořit talentované zrakově postižené studenty a přispět na zakoupení dalšího hudebního nástroje?

Můžete tak učinit zasláním libovolné částky na účet číslo 234 579 887/0300 nebo nás kontaktovat na info@nfrc.cz.

Děkujeme za Váš zájem.

Zavřít