ÚVOD / O FONDU / PROJEKTY / KONTAKT

Nástroje pro talentované zrakově postižené studenty

Nový projekt aktuálně zahájený ve spolupráci s konzervatoří Jana Deyla v Praze a soukromou hudební školou Mucic Academy Prague.

» Fotogalerie ze slavnostního předání 2019

» Fotogalerie ze slavnostního předání 2018

» Fotogalerie ze slavnostního předání 2017

» Video s Markem Dudou.

MONASTICKÁ ARCHITEKTURA V ČECHÁCH

Podpora individuálního studia v oblasti monastické architektury v českých zemích.

TECHNIKA MALBY LUCASE CRANACHA

Podpora individuálního studia techniky malby Lucase Cranacha.

PŘÍSPĚVKY NA ŠKOLNÉ A JAZYKOVÉ KURZY

Podpora jedinců v oblastech všeobecného a jazykového vzdělání.

ROBERT PORTEL

Studoval v letech 1980–1984 střední průmyslovou školu grafickou v Praze, v letech 1986–1991 na katedře fotografie na pražské FAMU. Vystavoval samostatně i v rámci kolektivních výstav, je autorem řady portrétů publikovaných v Revolver Revuí a jiných doprovodných fotografií. Fotografuje pro výtvarníky (např. Jaroslava Rónu, Viktora Pivovarova, Věru Novákovou) a spolupracuje jako printer s fotografy Antonínem Kratochvílem, Irenou Stehli, Karlem Cudlínem a s Galerií Langhans.

VERONIKA PSOTKOVÁ

Tvorba Veroniky Psotkové je založena na principech realistického figurálního sochařství. Její sochy odkazují jak na klasickou, tak současnou figurální tvorbu se silným vlivem popkultury. Témata jako estetika a autokorekce lidského těla stejně jako proměna kontextů a vzájemná komunikace soch v samotné instalaci patří k jejím stěžejním. Netradiční prostorové instalace stylizovaných drátěných figur pak tvoří paralelní linii a současně hmotový protipól k její realistické sochařské práci. Je absolventkou ateliéru sochařství Michala Gabriela (MgA., 2009) na FaVU VUT v Brně.

© 2021 Nadační fond pro všeobecný rozvoj člověka
Zpracování osobních údajů probíhá v Nadačním fondu pro všeobecný rozvoj člověka, IČO 29026601, v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR, Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679) podle interních pravidel a postupů ochrany osobních údajů. V případě jakýchkoli dotazů k této problematice nás můžete kontaktovat na e-mailové adrese info@nfrc.cz.

Přidejte se k nám.

Máte zájem podpořit talentované zrakově postižené studenty a přispět na zakoupení dalšího hudebního nástroje?

Můžete tak učinit zasláním libovolné částky na účet číslo 234 579 887/0300 nebo nás kontaktovat na info@nfrc.cz.

Děkujeme za Váš zájem.

Zavřít